Bilgilendirme Ekranı Kiralama

Bilgilendirme ekranı kiralama savunma sanayi fuarları, yat fuarları, medikal fuarları gibi fuar alanaları, restauran açılışları, şirket açılışları, mağaza açılışları, konser alanları, otel lobileri ve toplantı, davet salonları gibi yerlere kiralanmaktadır.
Kiralamalar günlük, haftalık, aylık gibi süre değişimlerine göre fiyat belirlenmektedir.

Bilgilendirme Ekranı Neden Kiralanır?

Bilgilendirme ekranları reklam, sunum, tanıtım, dikkat çekmek amacı ile kullanılmaktadır. Bilgilendirme Ekranları talebe göre ve dokunmatik teknolojisine ihtiyaç olmayan durumlarda görsel, metin ve video gibi içeriklerin istenilen kitleye gösterimini yapmak için bir yoldur. Özel tasarım istenilen durumlarda metal, akrilik ve ahşap mobilya seçeneklerini de bünyemizde bulundurmaktayız.

Bilgilendirme Ekranı Kiralama Nasıl Yapılır

Firmamız ile mail ya da telefon yolu ile iletişime geçtiğiniz takdirde arkadaşlarımız sizden yer, tarih, süre gibi bilgileri alarak kiralama yapmak istediğiniz alana en uygun tip bilgilendirme ekranını belirlerler. Kullanılacak alana genellikle kendi araçlarımız ile transferini yapmaktayız. Elektronik cihazlar olduğu için nakliye esnasında zarar görmesini engellemekteyiz.

Bilgilendirme Ekranı Seçenekleri

Ekran Boyutu:19”  21.5” 23.6” 32” 43” 49” 55”

Monitör Teknolojisi:  LED

Çözünürlük: Full HD – 4K

İşletim sistemi: Windows, Android,

Bağlantı noktaları: USB 2.0 – 3.0, RJ 45, HDMI