Dokunmatik Totem Kiralama

Dokunmatik totem kiralama günümüzde bir çok sektörde olduğu gibi satın almak yerine daha mantıklı hale gelmiştir. Fuarlarda, firma tanıtımlarında, tıp kongrelerinde, sempozyumlarda, savunma sanayi fuarları, yat fuarları, medikal fuarları gibi fuar alanları, konser alanları, otel lobileri ve toplantı, davet salonları gibi yerlere kiralanmaktadır.
Kiralamalar günlük, haftalık, aylık gibi süre değişimlerine göre fiyat belirlenmektedir.

Dokunmatik Totem Kiralama Nasıl Yapılır

Firmamız ile mail ya da telefon yolu ile iletişime geçtiğiniz takdirde arkadaşlarımız sizden yer, tarih, süre gibi bilgileri alarak kiralama yapmak istediğiniz alana en uygun tip dokunmatik totemi belirlerler. Kullanılacak alana genellikle kendi araçlarımız ile transferini yapmaktayız. Elektronik cihazlar olduğu için nakliye esnasında zarar görmesini engellemekteyiz.

Dokunmatik Totem Kiralamada fiyatlar neye göre değişir?

Talep edilen ekran boyutu, dokunmatik teknolojisi (Kapasitif dokunmatik (PCAP), IR dokunmatik), İç donanımı (mini PC, bağlantı girişleri, uzaktan bağlantı, internet üzerinden bağlantı vb), kasa malzemesi (boyalı, paslanmaz, akrilik, mobilya) gibi varyasyonlara göre fiyatlar değişmektedir.

Dokunmatik Totem Özellikleri

Ekran Boyutu:                   32” 43” 49” 55” (inch)

Monitör Teknolojisi:      LED

Çözünürlük:                       Full HD – 4K

Dokunma Teknolojisi:  IR – Capasitive

Darbeye ve dış etkenlere dayanıklı olması için  temperli cam kullunılmaktadır.

İşletim sistemi:                 Windows, Android,

Dokunmatik Reklam Ekranı, dijital menüboard, dijital menü tahtası, Menü ekranı, Restaurant Dijital Menü, iç mekan, dışmekan, indoor,outdoor, Tanıtım ekranı, kafe, cafe