Led Ekran Kiralama

Led Ekran Kiralama günümüzde bir çok sektörde olduğu gibi satın almak yerine daha mantıklı hale gelmiştir. Savunma sanayi fuarları, yat fuarları, medikal fuarları gibi fuar alanaları, konser alanları, otel lobileri ve toplantı, davet salonları gibi yerlere kiralanmaktadır.
Kiralamalar günlük, haftalık, aylık gibi süre değişimlerine göre fiyat belirlenmektedir.

Led Ekran Kiralama Nerelerde Yapılır?

Kiosk Kiralama Fuar Alanları, Açılışlarda, Restaurantlarda, Otel Toplantılarında, Konferanslarda, Davetlerde yaygın bir şekilde yapılmaktadır.

Led Ekran Ölçüleri Nasıl Belirlenir

Modüller halinde üretilen led ekranlar. Birbirine matris (satır, sütun) şeklinde montajlanarak talep edilen hemen her ölçüyü yakalayabilmekteyiz. Dolayısı ile bu sistemlerde ekran boyutlarının bir sınırı yoktur.

Led Ekran Kiralama Nasıl Yapılır

Firmamız ile mail ya da telefon yolu ile iletişime geçtiğiniz takdirde arkadaşlarımız sizden yer, tarih, süre gibi bilgileri alarak kiralama yapmak istediğiniz alana en uygun tip kisoku belirlerler. Kullanılacak alana genellikle kendi araçlarımız ile transferini yapmaktayız. Elektronik cihazlar olduğu için nakliye esnasında zarar görmesini engellemekteyiz.

Curved Led Ekran

Curved Led ekran kapalı alanlarda (iç mekan) kullanılabildiği gibi açık alanlarda da (dış mekan) kullanılabilmektedir. Concave (iç bükey) ve convex (dış bükey) yapısı sayesinde daha kolay montaj edilebilme ve kurulum yapıldığı alana daha iyi adapte edilebilmektedir.

Indoor Led Ekran

Indoor Led Ekran gelenllikle kapalı alanlarda (iç mekan) kullanılmaktadır. Dış mekan ledlerine göre daha yüksek çözünürlüklüdür. Bu sebeple daha iyi görüntü kalitesi alınmaktadır. Ayrıca dış mekana göre enerji tüketimi düşüktür. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Yaydığı ısı ve ışık kirliliği daha azdır. Gün ışığında ve karanlıkta yüksek performans verir.

Outdoor Led Ekran

Outdoor Led Ekran genellikle açık alanlarda (dış mekan) kullanılmaktadır.

Outdoor Led Ekranların tercih edildiği bazı yerler; tır dorseleri, kamyon kasaları, tanıtım araçları, kamyonet kasaları, stadyum skorboardları, spor salonu skorbordları, miting alanları, şenlik alanları, açık hava konserleri, açık fuar alanları

Hava etkenlerine (kar, yağmur, rüzgar, nem vb) karşı korunaklıdır. Direk güneş ışığına maruz kalan yerlerde tam verimle çalışan tek görüntüleme sistemidir.

Stadyum Perimeter Led Ekran

Stadyum Perimeter Led Ekranları futbol stadyumlarında hava koşullarına dayanıklı şekilde çalışan outdoor sistemlerdir.

Genellikle skorboard olarak işlev göstermektedir. Takımın logoları, video gösterimi, canlı kamera çekimlerinin yansıtılması, maçtan görüntüleri aktarmak gibi görüntüleri kolaylıkla net, kaliteli bir şekilde yansıtabilmektedir. Ayrıca stadlarda verilen konserlerde de dış mekan led ekran olarak kullanılabilmektedir.

Ayrıca futbol sahası gibi aktif oyun alanının ekrafında reklam tabelası olarak da kullanılmaktadır. Bu ekranlar darbelere karşı (futbol topunun, basketbol topunun vurması, oyuncuların verebileceği zararlara karşı) yüksek miktarda dayanıklıdır.

Araç Üstü Mobil Led Ekran

Araçlara (tır, kamyon, kamyonet, otobüs) monte edilen led ekran sistemleri seçim aracı, tanıtım aracı, büyük araçların önündeki görüntünün yansıtılması gibi işlevlerde kullanılabilmektedir. Dijital mobil reklam araçları son yıllarda yaygınlaşmaya başlamıştır. Canlı görüntülerin yansıtılabildiği gibi kaydedilmiş görüntüler de yayınlanabilmektedir. İlkim koşullarına karşı dayanıklı sistemlerdir.

Ayrıca bu sistemler sadece araç hareket halindeyken değil. Park halindeyken mekanik hareketli sistemler haline de gelebilmektedir. Ekranlar yükseltilebilir, büyütülebilir.

Halk arasında ledli kamyon, ekranlı kamyonet, tanıtım arabası gibi isimlerle anılmaktadır.

Videowall, led ekran, tv, kiosk, totem kiralama, fuar kiralama, otel kiralama, söyleşi kiralama, toplantı kiralama, konser kiralama, ekran, monitör, büyük ekran, dev ekran - 06